PROGRAM

Ziua 1 - JOI - 30.07
Ziua 2 - VINERI – 31.07
Ziua 3 - SÂMBĂTĂ – 1.08
Ziua 4 - DUMINICĂ – 2.08
  • Ursus Untold Arena
    CLUJ ARENA
    18:00 ȘUIE PAPARUDE
    19:15 TOM ODELL
    20:45 DUKE DUMONT
    22:15 FEDDE LE GRAND
    23:45 DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE
    01:15 ATB
    02:40 LOST FREQUENCIES MICHAEL CALFAN
  • Ursus Untold Arena
    CLUJ ARENA
    18:00 MARWAN
    19:00 RAKU
    20:10 GENTLEMAN
    22:10 SUBCARPAȚI
    23:50 CAZZETTE
    01:30 AVICII
    03:05 ARONCHUPA
  • Ursus Untold Arena
    CLUJ ARENA
    18:00 MOONLIGHT BREAKFAST
    19:10 PATRICE
    21:10 JOHN NEWMAN
    22:55 TINIE TEMPAH
    00:05 SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
    01:45 ARMIN VAN BUUREN
  • Ursus Untold Arena
    CLUJ ARENA
    18:00 GOLAN
    19:20 IRIE MAFFIA
    20:25 FATMAN SCOOP
    20:50 RADIO KILLER
    21:20 THIRD PARTY
    23:15 TUJAMO
    01:00 DAVID GUETTA
  • The Labyrinth
    INDOOR POLIVALENTA
    00:00 NU ZAU
    02:00 DENSE & PIKA
    04:00 ADAM BEYER
    06:00 ALEXANDRU JIJIAN
  • The Labyrinth
    INDOOR POLIVALENTA
    00:00 PARRA FOR CUVA & MARWAN
    03:00 SASHA
    05:00 LEE BURRIDGE
    07:00 PEDESTRIAN
  • The Labyrinth
    INDOOR POLIVALENTA
    00:00 VIRGIL
    02:00 SHARAM
    04:00 SATOSHI TOMIIE
    06:00 LIVIO & ROBY
  • The Labyrinth
    INDOOR POLIVALENTA
    00:00 PAUL K
    02:00 NIC FANCIULLI
    04:00 JOHN DIGWEED
    06:00 MARIBOU STATE
  • River Side
    OUTDOOR POLIVALENTA
    16:00 DJ OZ
    17:30 DJ SNOW & MC AGENT
    18:30 P MONEY
    19:45 THE BUG & FLOW DAN
    21:15 GRAMATIK
    23:00 WILKINSON
  • River Side
    OUTDOOR POLIVALENTA
    16:00 STAR SLINGER
    18:00 MOODS
    20:00 ONRA
    21:30 FOREIGN BEGGARS
    22:45 ANDY C & MC 2SHY
  • River Side
    OUTDOOR POLIVALENTA
    16:00 MR GOJU
    18:00 CRAZY P
    20:00 MARWAN
    21:30 ARGATU
    23:00 MALA
  • River Side
    OUTDOOR POLIVALENTA
    16:00 NIGHTMARES ON WAX
    18:30 BONDAX
    20:00 JERU THE DAMAJA
    21:00 DJ PREMIER
    22:45 PENDULUM(DJ Set) & MC VERSE
  • The Forest
    PARCUL CENTRAL
    12:00 SUHOV
    14:00 DUBASE
    16:00 KOSTA
    19:00 AKUA NARU
    21:00 DANAGA
    22:30 MOONSON/CHVL
    01:00 CHUCK BORIS
    03:00 LOGICAL ELEMENTS
  • The Forest
    PARCUL CENTRAL
    12:00 DIGITAL SELEKTA
    14:00 MIGHTY BOOGIE
    16:00 ZEN BABOON
    18:00 NOPAME
    19:30 CLUB DES BELUGAS
    21:15 SHIVANAM BAND
    23:15 I-ONE
    01:15 RAMAN
    03:00 MANO
  • The Forest
    PARCUL CENTRAL
    12:00 CÂNDCUM
    13:30 JAHEYO
    15:00 INJEKTAH
    17:00 SILENT STRIKE
    18:15 MARIAN PREDA
    19:30 ALEXANDRINA
    20:45 MAN OF NO EGO
    22:45 7TH SPHERE
    01:15 METAMORPHOSIS
    03:15 SARANANKARA PROJECT
  • The Forest
    PARCUL CENTRAL
    12:00 TAMAKA
    14:00 UFE
    16:00 NICKODEMUS
    19:00 MR. WOODNOTE, LIL RHYS & EVA LAZARUS
    20:15 DJ SILENT DISCIPLE
    21:45 OVERDER
    23:15 REASONANDU
    00:45 A WALK IN TOWN
    03:15 LATAM
  • The Sunny Stage
    STRAND SUN
    10:00 LAZARICA
    12:00 DODO
    14:00 NDJ
    16:00 DJ SNOW
  • The Sunny Stage
    STRAND SUN
    10:00 DIGITAL LOVE
    12:00 SEME
    14:00 HIGHROLLER
    16:00 DJ ANGEL
  • The Sunny Stage
    STRAND SUN
    10:00 AKOS
    12:00 HIJACK
    14:00 BORAC
    16:00 FLVN
  • The Sound of Town
    PARCUL CENTRAL
    12:00 MIKE HUSHER
    14:00 ANDREW CASE
    16:00 MENDEZ
    18:00 MENTAAL
    21:00 PAUL DAMIXIE
    00:00 MANUEL RIVA
    02:00 CARLOS
    04:00 LIQUID
    07:00 MATHEI
  • The Sound of Town
    PARCUL CENTRAL
    12:00 MIKE IOVA B2B PHIL
    14:00 IULIAN FLOREA
    16:00 ADRIAN PELIN & AURIK
    18:00 BITE YOUR LIPS
    20:00 YAN RUSS
    22:00 MIHAI V
    02:00 BODDO
    06:00 KRISTALL
  • The Sound of Town
    PARCUL CENTRAL
    12:00 XAEL
    14:00 DJ VICE
    16:00 DJ BIGDA
    18:00 GRUUV ELEMENTS
    20:00 SUNSET EYE
    23:30 ALEX TRIPON
    03:00 GEORGE
    07:00 MOSHU
  • The Sound of Town
    PARCUL CENTRAL
    12:00 MIRCEA
    14:00 MICHAEL T
    16:00 CDJ
    18:00 CLAUDIO LACOSTA
    20:00 HUNAY
    23:00 BLACKIE
    03:00 BERY
    07:00 MINI
  • The Citadel
    PIATA UNIRII
    15:40 FACE TODAY
    16:20 THE GLASS FISH
    17:10 BLACK DIAMOND
    17:50 N.O.R
    19:10 AUTUMN HOTEL
    19:55 SATELLITES
    20:40 LUNA AMARA
    21:40 THE MONO JACKS
    22:35 TROOPER
  • The Citadel
    PIATA UNIRII
    16:00 MERE
    16:45 RED MAGNETIC
    17:50 TEMPLE INVISIBLE
    19:00 MASTERPIECE
    19:50 TOULOUSE LAUTREC
    20:40 LES ELEPHANTS BIZARRES
    21:40 GRIMUS
    22:40 TRAVKA
  • The Citadel
    PIATA UNIRII
    16:00 THE PURPLE DANDIES
    16:40 BABY ELVIS
    17:20 TIMES OF NEED
    19:00 MERCEDES BAND
    19:50 THE DREAM DIGGERS
    20:40 ROBIN AND THE BACKSTABBERS
    21:40 ALTAR
    22:40 ALTERNOSFERA
  • The Citadel
    PIATA UNIRII
    16:00 NEW PROSCENIUM
    16:40 KONTHRAST
    17:20 ARES
    18:00 ALTFIVE
    19:10 RATTLEJACK
    19:50 ELYON
    20:45 COSTI CAMARASAN BAND
    21:30 CROWD CONTROL
    22:30 CHANGING SKINS
  • Retro Stage
    Euphoria Music Hall
    22:00 LOREN
    24:00 BONEY M
    02:00 LOREN
  • Retro Stage
    Euphoria Music Hall
    22:00 LOREN
    24:00 EAST 17
    02:00 LOREN
  • Retro Stage
    Euphoria Music Hall
    22:00 LOREN
    24:00 CULTURE BEAT
    02:00 LOREN

Programul poate suferi modificări.